Újabb győzelem: hetet egy csapásra

A Győrsövényház a Győrújfalu II vendégeként lépett pályára a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Mosonmagyaróvári csoportjának 3. fordulójában.

Csapatunk – amely győzelemmel kezdte az idényt, majd a 2. fordulóban szabadnapos volt – ezúttal nem sok kétséget hagyott afelől, hogy melyik a jobb együttes. Az első félidőben ugyan még szorosan alakult az állás, a szünet után azonban húsz perc alatt végérvényesen eldőlt a három pont sorsa. Az utolsó tíz percben még gólarány-javításra is futotta.

A Győrsövényház a 4. fordulóban, szeptember 5-én, szombaton 17 órakor a Győrladamért fogadja.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG

MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

3. forduló, 2020. augusztus 29., 17.00

Győrújfalu II – Győrsövényház 3–7 (1–2)

Gólszerzők: Koncz Roland Sándor (5. p., 0–1), Komjáthy Zsolt (35. p., 1–1), Takács Richárd (40. p., 1–2), Koncz Roland Sándor (50. p., 1–3), Komjáthy Zsolt (52. p., 2–3), Busa György (56. p., 2–4), Ombódi Erik (67. p., 2–5), Koncz Roland Sándor (80. p., 2–6), Takács Richárd (83. p., 2–7), Molnár Tibor (87. p., 3–7).