Harmadszor jutottunk hét gólig

A Győrsövényház a Kimle II-t fogadta a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Mosonmagyaróvári csoportjának 12. fordulójában 2020. október 31-én.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG

MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

12. forduló, 2020. október 31., 14.00

Győrsövényház – Győrzámoly II 7–2 (3–2)

Gólszerzők: Koncz Roland Sándor (7. p., 1–0), Vadász István (16. p., 1–1),  Molnár László (31. p., 1–2), Koncz Roland Sándor (40. p., 2–2), Németh Krisztián (42. p., 3–2), Busa György (53. p., 4–2), Koncz Roland Sándor (64. p., 5–2), Mitring Szabolcs Imre (86. p., 6–2), Busa György (89. p., 7–2).

A tabella hátsó traktusába tartozó Kimle volt a Győrsövényház ellenfele a 12. fordulóban, ennek ellenére az első félidő rendkívül szorosan alakult. Ugyan a góllövőlistát vezető Koncz Roland Sándor révén gyorsan megszereztük a vezetést, de a vendégek fordítani tudtak. A játékrész hajrájában szerencsére sikerült két ízben is a hálóba juttatni a labdát, így végül előnnyel vonulhattunk pihenőre. A második félidőben aztán a tudáskülönbség újabb találatokban mutatkozott meg, s a vége nagy különbségű győzelem lett. Az őszi idényben a Győrújfalu II és a Győrladamér után a Kimle II a harmadik csapat, amelynek hét gólt rámoltunk be.

A Győrsövényház a 13. fordulóban, 2020. november 8-án, vasárnap 11 órakor a Várbalog vendégeként lép pályára.