A második félidőben törtük meg az ellenfelet

A Győrsövényház a Lipót-MITE II vendége volt a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Mosonmagyaróvári csoportjának 11. fordulójában 2020. október 24-én.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG

MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

11. forduló, 2020. október 24., 14.00

Lipót-MITE II – Győrsövényház 1–5 (1–1)

Gólszerzők: Siket Róbert (2. p., 1–0), Koncz Roland Sándor (32. p., 1–1), Takács Richárd (65. p., 1–2), Busa György (66. p., 1–3), Koncz Roland Sándor (77. p., 1–4), Koncz Roland Sándor (78. p., 1–5).

A sereghajtóhoz látogatott a Győrsövényház a bajnokság 11. fordulójában, de már a 2. percben érkezett a hideg zuhany, miután a hazaiak az első kontrájukat értékesítették. Csapatunk mezőnyfölényben játszott, helyzeteket is kialakított, de csak bő fél óra elteltével sikerült az egyenlítés Koncz Roland Sándor révén. Meglepetésre a második félidőben is sokáig tartották magukat a vendéglátók, de aztán a 65. és a 66. percben két tizenhatoson kívülről szerzett góllal eldöntöttük a három pont sorsát. Koncz mesterhármasával ráadásul a végén még gólkülönbséget is sikerült javítanunk.

A Győrsövényház a 12. fordulóban, 2020. október 31-én 14 órakor a Kimle II csapatát fogadja.