Zsinórban harmadszor győztünk

A Győrsövényház 4–1-re legyőzte a vendég Lipót-MITE II csapatát a Győr-Moson-Sopron megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában 2019. október 12-én. Itt a tudósítás.

10. forduló, 2019. október 12., 15.00

Győrsövényház – Lipót-MITE II 4–1 (2–0)

Gólszerzők: Busa Kristóf (1. p., 1–0), Busa György (24. p., 2–0), Ádám Richárd (57. p., 2–1), Koncz Roland Sándor (70. p., 3–1), Busa Kristóf (87. p., 4–1).

Ragyogó időben kezdődött meg a mérkőzés, amelyen a győrsövényháziak igazolták, hogy az edzőváltás óta jó formába lendültek. Csapatunk már az 1. percben megszerezte a vezetést Busa Kristóf révén, majd Busa György szépségdíjas találattal növelte az előnyt a félidő közepén. A mieink uralták a találkozót, jól, harcosan játszottak, a párharcok zömét megnyerték.

A fordulás után sem változott a játék képe, mégis szépíteni tudott a mosonmagyaróvári együttes egy kiugratás nyomán az 57. percben. A még nyitott kérdéseket Koncz Roland Sándor döntötte el, aki a 70. percben a tizenhatosról lőtt a hálóba. A meccs legvégén Busa Kristóf állította be a 4–1-es végeredményt. Ezzel zsinórban a harmadik mérkőzésünket nyertük meg, amire legutóbb 2016 májusában-júniusában volt példa, amikor még a megyei II. osztályban a Hegyeshalmot 4–3-ra, a Károlyházát idegenben 2–1-re, majd a Püskit 5–4-re győztük le.

A Győrsövényház a 11. fordulóban, 2019. október 20-án, vasárnap 10 órakor Mosonudvaron lép pályára.

Eddigi mérkőzések

A mérkőzésen a csapatokat győrsövényházi gyerekek kísérték a pályára. Íme, a fotók!