Vereség a tavaszi nyitányon

A Győrsövényház hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett a Mecsértől a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság mosonmagyaróvár–győri csoportjának 17. fordulójában, 2019. március 2-án.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁR–GYŐRI CSOPORT

16. forduló, 2019. március 2., 15.00

Győrsövényház – Mecsér 1–3 (1–3)

Gólszerzők: Babos Attila (2. p., 0–1), Steininger Zoltán (11. p., 0–2), Stróbli Zoltán (30. p., 0–3. p.), Busa György (32. p., 1–3).

Nehéz, a bajnoki címre is esélyes ellenféllel szemben kezdte meg a tavaszi szezont a Győrsövényház. A mecsériek rögtön a mérkőzés elején magukhoz vették az irányítást, és 11 perc elteltével már kétgólós előnyre tettek szert. Fél óra elteltével ráadásul már 0–3 volt az állás. A 32. percben ugyanakkor felcsillant a remény, egy szép kontratámadás után ugyanis Busa György talált a hálóba 18–20 méterről. Az igazsághoz ugyanakkor hozzátartozik, hogy a vendégek az első félidőben két meglehetősen véleményes 11-est is kaptak, de szerencsére kapusunk, Lekics József mindkettőt hárította.

A második játékrészben jobbára mezőnyjátékot láthattak a nézők, a kapuk ritkán forogtak veszélyben, így maradt az 1–3. A kissé tartalékosan felálló mieink összességében helytálltak – érdemes megjegyezni, hogy a Mecsér az 1. fordulóban 9–2-re győzött ellenünk.

Csapatunk a 17. fordulóban, 2019. március 9-én, szombaton 15 órakor Markotabödögén lép pályára.