Váratlan feltámadás húsvétvasárnap

A Győrsövényház a végén tíz emberrel játszva egyenlített a Darnózseli ellen a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában, és így a pénteki nagy vereség után egy pontot szerzett.

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

20. forduló, 2018. április 1., 16.00

Győrsövényház – Darnózseli 2–2 (1–2)

Gólszerzők: Dániel Péter (17. p., 0–1), Takács Richárd (37.p., 1–1), Bognár András (44. p., 1–2), Soós Roland (11-esből, 89. p., 2–2).

Kiállítva: Csonka Ákos (87. p.), illetve senki.

A pénteki Kimle elleni hazai 1–7 után nem éppen vérmes reményekkel lépett pályára csapatunk a húsvétvasárnap megrendezett bajnokin. Ráadásul úgy tűnt, a mérkőzés hasonló lesz az előzőhöz, a vendégek ugyanis rögtön az elején jogos büntetőhöz jutottak, amit azonban szerencsére kihagytak. A vezetést így is korán, a 17. percben megszerezték, igaz, a Kimle ekkor már 3–0-ra ment ellenünk két napja. Most elmaradt az újabb vendégoffenzíva, sőt egyenlíteni is sikerült a 34. percben Takács Richárd révén, aki 16 méterről rúgott gólt. A szünetre mégis a darnózseliek mehettek előnnyel: a 44. percben egy szöglet után Bogár András lőtt a hálóba úgy, hogy a labda Folkmayer Mártonon megpattant.

A második játákrészben továbbra is küzdelmes játékot láthattak a nézők. A mieinknek is akadtak helyzeteik, amelyek azonban sajnos kimaradtak. A vendégek sem tudtak újabb gólt szerezni, a 87. percben mégis úgy tűnt, eldőlt a három pont sorsa, miután Csonka Ákos második sárga lapot, így pirosat kapott. A mieink viszont tíz emberrel játszva sem adták fel, hanem mentek előre, és egy perccel a lefújás előtt a Soós Roland ellen a 16-oson belül elkövetett szabálytalanság miatt megítélt egyértelmű 11-est a sértett értékesítette. Csapatunk egy pontot szerzett, amelyre feltétlenül rászolgált.

U 19

20. forduló, 2018. április 1., 14.00

Győrsövényház – Darnózseli 5–5 (2–3)

Gólszerzők: Angyal Ernő (3. p., 0–1), Angyal Ernő (8. p., 0–2), Begitter Dominik (16. p., 1–2), Kiss Bence (41. p., 2–2), Bágyi Márk (44. p., 2–3), Begitter Dominik (48. p., 3–3), Kurucz Patrik (50. p., 3–4), Busa Kristóf (53. p., 4–4), Busa Kristóf (58. p., 5–4), Angyal Ernő (59. p., 5–5).