Újabb fölényes győzelmet arattunk

A Győrsövényház az Öttevényt fogadta a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Mosonmagyaróvári csoportjának 8. fordulójában 2020. október 3-án.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG

MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

8. forduló, 2020. október 3., 16.00

Győrsövényház – Öttevény 6–1 (2–1)

Gólszerzők: Koncz Roland Sándor (26. p., 1–0), Gősi Martin (36. p., 2–0),  Rácz Renátó (38. p., 2–1), Koncz Roland Sándor (48. p., 3–1), Fehér Lénárd (51. p., 4–1), Busa György (72. p., 5–1), Herczeg Erik (89. p., 6–1).

A múlt heti vereség után a középcsapatnak számító Öttevényt fogadta a Győrsövényház. A csapat gólgyártó gépezete lassan indult be – az első találatra csaknem fél órát kellett várni –, de aztán nem is akart leállni. Az ellenfél ugyan az első félidő végén egy ízben még szorossá tudta tenni az állást, de aztán a mieink a második játékrészben hat perc alatt eldöntötték a mérkőzést. A végén még a gólkülönbség-javítás is összejött.

Csapatunk a 9. fordulóban, 2020. október 10-én, szombaton 13 órakor a Hotel Lajta Park otthonában lép pályára.