Súlyos vereség Győrszemerén

A Győrsövényház 5–1-es vereséget szenvedett Győrszemerén a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában, 2018. augusztus 26-án.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁR–GYŐRI CSOPORT

3. forduló, 2018. augusztus 26., 12.00

Győrszemere – Győrsövényház 5–1 (3–1)

Gólszerzők: Tekker Zoltán (8. p., 1–0), Fábián Dániel (21. p. 1–1), Tekker Zoltán (34. p., 2–1), Tekker Zoltán 37., p., 3–1), Szilágyi Zoltán (79. p., 4–1), Lakics Balázs (85. p., 5–1).

A 2018/2019-es idényben a labdarúgó megyei III. osztályba nevezett a Győrsövényház, A csapat a 3. fordulóban – a Mecsértől elszenvedett 9–2-es vereség és a Markotabödöge ellen hazai pályán aratott 2–0-s győzelem után – Győrszemerére látogatott, ahol augusztus elején,. a Keglovich László Megyei Kupa 1. fordulójában már kikapott 2–1-re.

A találkozó most sem indult jól, a hazaiak egy védelmi hibát kihasználva gyorsan, már a 8. percben vezetést szereztek. Szerencsére nem sokat késett a mi válaszunk sem: a 21. percben Takács Richárd futott el a bal oldalon, beadását pedig Fábián Dániel öt méterről juttatta a kapuba. A szünetig azonban a szemereiek kétgólos előnyt tudtak szerezni, két védelmi megingást kihasználva.

A mieinknek a második játékrész elején két-három helyzetet sikerült kidolgozni, amelyek azonban kimaradtak, a vendéglátók ezzel szemben az utolsó negyed órában két kontrát is értékesítettek, így végül magabiztos győzelmet arattak. Csapatunk szeptember 2-án, vasárnap 12 órakor Kónyban lép pályára.