Ragyogó győzelem fordítás után

A Győrsövényház 4–1-re legyőzte a Rábacsécsényt a Győr-Moson-Sopron megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság mosonmagyaróvár–győri csoportjának 25. fordulójában 2019. május 4-én. Itt a tudósítás.

25. forduló, 2019. május 4., 17.00

Győrsövényház – Rábacsécsény 4–1 (2–1)

Gólszerzők: Lengyel Balázs (30. p., 11-esből, 0–1), Busa György (38. p., 1–1), Varga Kristóf (43. p., 2–1), Koncz Roland Sándor (73. p., 3–1), Koncz Roland Sándor (90. p., 4–1).

Kiválóan kezdte a mérkőzést a Győrsövényház, amely az első fél órában három nagy helyztetet is kidolgozott, sajnos azonban mindegyik kimaradt. Egy ízben Varga Kristóf néhány lépésről találta el a felső kapufát. A vezetést a vendégek szerezték meg a 30. percben, miután Busa György rosszul sikerült szerelési kísérlete jogos büntetőt ért. Csapatunk nem roggyant meg a bekapott góltól, és még a szünet előtt sikerült a fordítás Busa György és Varga Kristóf találata révén.

A második félidőben a csécsényiek megnyomták az első 10–15 percet, de védelmünk jól állt a lábán, mindenki odatette magát. Utána kiszabadultunk a szorításból, és Koncz Roland Sándor révén a 73. percben sikerült növelni az előnyt. A hátralévő időben helyzetek sorát hagytuk ki, de a végén Koncz Roland Sándor azért csak megadta a kegyelemdöfést. A mieink teljesen megérdemelt győzelmet arattak, kiváló és lelkes játékkal, ami reményteli a jövőre nézve.

A Győrsövényház a 26. fordulóban, 2019. május 11-én, szombaton 17 órakor Ikrényben lép pályára.