Pontot szerzett csapatunk

A Győrsövényház hazai pályán 1–1-et játszott a Károlyházával a megyei II. osztályú bajnokság 23. fordulójában.

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

23. forduló, 2018. április 22., 17.00

Győrsövényház – Károlyháza 1–1 (1–0)

Gólszerzők: Ombódi Erik (36. p., 1–0), Tamás Adrián  (65.p., 1–1).

A listavezető elleni múlt heti szoros vereség után önbizalommal fogadhatta 14. helyen tanyázó csapatunk a tabella második feléhez tartozó Károlyházát. A találkozó ennek megfelelően kiegyenlített játékot hozott. A mieink a mezőnyben jól játszottak, veszélyes szituációt azonban ritkán tudtak kialakítani. Az egyik ilyen lehetőség Ombódi Erik előtt adódott, aki a 36. percben szép lövéssel vette be a vendégek hálóját. A fiatal játékos már második gólját szerezte a felnőtt csapatban!

A fordulás után a mieink jól tartották magukat, de a 65. percben nem tudták megakadályozni, hogy Tamás Adrián egy szép támadás végén egyenlítsen. A lefújásig újabb találat már nem esett, így maradt a döntetlen. A Győrsövényház az egy pontra feltétlenül rászolgált.

U 19

23. forduló, 2018. április 22., 15.00

Győrsövényház – Károlyháza 5–3 (2–0)

Gólszerzők: Varga Kristóf (8. p., 1–0), Busa György (16. p., 2–0), Kalányos Krisztofer (47. p., 2–1), Kalányos Krisztofer (56. p., 2–2), Czigány Szabolcs (66. p., 2–3), Busa György (69. p., 3–3), Varga Kristóf (70. p., 4–3), Busa Kristóf (75. p., 5–3).