Megérdemelten nyertük meg a fontos mérkőzést

A Győrsövényház 3–2-es győzelmet aratott Levélen, a labdarúgó megyei II. osztály mosonmagyaróvári csoportjának 10. fordulójában.

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT
10. forduló, 2017. október 15., 15.00
Levél – Győrsövényház 2–3 (1–3)
Gólszerzők: Hegedüs Tamás (3. p., 0–1), Folkmayer Márton (17. p., 0–2), Csonka Ákos (24. p., 0–3), Németh Martin (40. p., 1–3), Sófalvi Szilárd (60. p).

Fontos mérkőzést játszott csapatunk az utolsó helyezett Levél otthonában. Mi kezdtük jobban a mérkőzést, azonnal letámadtuk az ellenfelet, aminek már a 3. percben meglett az eredménye: egy jobb oldali beadást Folkmayer Márton passzolt vissza Hegedüs Tamásnak, aki a hálóba belsőzte a labdát. A vezetés tudatában is mentünk előre, és a 17. percben már kettőre növeltük előnyünket. Ekkor egy balról belőtt labdát értékesített közelről Folkmayer Márton. A 24. percben aztán úgy tűnt, eldőlt a három pont sorsa, hiszen Csonka Ákos 8-10 méterről szerzett gólt Horváth Gábor beadása nyomán. A félidő végén a hazaiak sajnos szépíteni tudtak egy 20 méteres lövésből; igaz ennek volt előzménye, ugyanis előtte Varga Ákosnak egy ízben már bravúrral kellett hárítania.

A fordulást követően átvette az irányítást a Levél, de meddő mezőnyfölényt tudott csak kialakítani, mígnem a 60. percben egy véleményes tizenegyest Sófalvi Szilárd értékesített, 2–3-ra alakítva az állást. Izgalmasnak ígérkező fél óra várt ránk, szerencsére azonban a vendéglátók képtelenek voltak igazi helyzetet kidolgozni. Csapatunk magának tette nehézzé a mérkőzést, de végül megérdemelt győzelmet aratott.

A Győrsövényház – amely 7 ponttal a 13. helyen áll a tabellán – a 11. fordulóban, október 22-én, vasárnap 15 órakor a Halászit fogadja.

U 19
10. forduló, 2017. október 15., 13.00
Levél – Győrsövényház 2–15 (1–7)
Gólszerzők: Nyírő Róbert (25. p.), Borbély Dávid (89. p.), illetve Erdélyi József (14., 38., 42., 50., 60., 70. p.), Varga Kristóf (20., 66., 88. p.), Begitter Dominik (16., 35. p.), Busa Kristóf (21. p.), Kertai Tamás (63. p.), Begitter Krisztofer (71. p.), Kalmár József Zsolt (80. p.).