Majdnem felálltunk tíz emberrel

A Győrsövényház 65 percet emberhátrányban játszva 3–2-es vereséget szenvedett hazai pályán a Kóny ellen a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. Itt a tudósítás – és egy csapatkép.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁR–GYŐRI CSOPORT

19. forduló, 2019. március 23., 16.00

Győrsövényház – Kóny 2–3 (0–2)

Gólszerzők: Csonka Csaba (33. p., 0–1), Talabér Attila (40. p., 11-esből, 0–2), Baranyai Ádám (52. p., 0–3), Sárközi István (53. p., 1–3), Sárközi István (85. p., 11-esből, 2–3).

Kiállítva: Fábián Dániel (35. p.), illetve senki.

Három tavaszi vereség után a javítás reményében lépett pályára a Győrsövényház a Kóny ellen a bajnokság 19. fordulójában, május elejét idéző kellemes időben. Az első fél óra kiegyenlített játékot hozott, majd a 33. percben a vendégek szerezték meg a vezetést egy közeli fejesből. A hazaiak lest reklamáltak, s a játékvezető az assisztens megsértéséért kiállította Fábián Dánielt. Az emberelőnyt gyorsan gólokra változzák a kónyiak, akik előbb a 37. percben 11-esből, majd a fordulás után, az 52. prcben egy távoli lövésből háromgólosra növelték előnyüket. A sövényháziak azonban nem adták fel. Egy perc múlva Sárközi István szép lövéssel szépített, majd a 85. percben ugyanő 11-esből tovább csökkentette a különbséget. A hátralévő időben a mieinknek és a kónyiaknak is volt egy-egy lehetőségük, az állás azonban már nem változott.

A Győrsövényház a követlező fordulóban, 2019. március 30-án, szombaton 16.30-kor Dunaszentpálon lép pályára.