Győzelem fordítás után

A Győrsövényház a Győrzámoly II-t fogadta a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Mosonmagyaróvári csoportjának 10. fordulójában 2020. október 17-én.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG

MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

10. forduló, 2020. október 17., 15.00

Győrsövényház – Győrzámoly II 2–1 (0–1)

Gólszerzők: Mesics Bálint (16. p., 0–1), Busa György (43. p., 1–1),  Herczeg Erik (74. p., 2–1).

A Győrzámoly II feleannyi pontot szerzett az őszi idény korábbi mérkőzésein, mint a Győrsövényház, viszont a legutolsó két fordulóban egy döntetlen és egy győzelem volt a mérlege, emiatt nem ígérkezett könnyűnek a találkozó. Csapatunk ráadásul eléggé elaludt az első negyed órában, így nem volt meglepetés, amikor a vendégek a 16. percben egy szögletet követően megszerezték a vezetést. Utána szerencsére egyre inkább magunkra találtunk, és nagyon fontosnak bizonyult, hogy még a szünet előtt sikerült egyenlítenünk: egy szépen végigvitt kontratámadás végén Busa György talált a hálóba. A második játékrészben is küzdelmes meccset láthatott a közönség, és már csak egy gól született, egy bedobásból kialakult helyzetet Herczeg Erik értékesített. A végeredmény összességében igazságosnak mondható.

A Győrsövényház a 11. fordulóban, 2020. október 24-én, szombaton 14 órakor a Lipót-MITE otthonában lép pályára.