Gyors kupabúcsú

A Győrsövényház hazai pályán 6–2-es vereséget szenvedett az egy osztállyal feljebb játszó Bősárkánytól a Keglovich László Megyei Kupa 1. fordulójában 2019. augusztus 4-én, s ezzel kiesett. Az első félidőben nem látszott az osztálykülönbség, de egy sérülés folytán csapatunk egy félidőt emberhátrányban futballozott, s így nem volt esélye a jobb eredményre. A megyei III. osztályú bajnokság a hétvégén kezdődik, együttesünket az északi csoportba sorolták be. Az 1. fordulóban a Hotel Lajta Parkot fogadjuk 2019. augusztus 11-én, vasárnap 13 órakor.

KEGLOVICH LÁSZLÓ MEGYEI KUPA

1. forduló, 2019. augusztus 4., 18.00

Győrsövényház – Bősárkány 2–6 (1–3)

Gólszerzők: Csillag Márton (4. p., 0–1), Ombódi Erik (31. p., 1–1), Csillag Márton (40. p., 1–2), Eőry Alex (44. p., 1–3), Busa Kristóf (50. p., 2–3), Deszencki Ákos (54. p., 2–4), Kovács Gergő (82. p., 2–5), Kovács Gergő (87. p., 2–6).

Csapatunk a 2019. július 27–28-i hétvégén Enesén a 14. Gúth János Emléktornán vett részt. A következő eredmények születtek: