Amíg erővel bírtuk, tartottuk magunkat

A Győrsövényház 0–0-s első félidő után 4–0-ra kikapott Dunakilitin a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

24. forduló, 2018. április 29., 17.00
Dunakiliti – Győrsövényház 4–0 (0–0)
Gólszerzők: Bodor György (65. és 84. p.), Bedő Patrik (67. és 88. p.).

A bajnoki címre is esélyes Dunakiliti ellen előzetesen nem lehettek vérmes reményeink. Ennek ellenére a nyárias melegben megrendezett találkozón egy órán át kifejezetten jól játszott csapatunk, s helyenként veszélyesen is. Egy nagyobb és több kisebb gólszerzési lehetőséget hagytunk ki, de egészen a 65. percig kapusunk, Hujber Zsolt hálója is érintetlen maradt, pedig a második játékrészben egyre fokozódott rajtunk a nyomás. Akkor azonban fordult a kocka, egy beívelt szabadrúgás után megszerezték a vezetést a vendéglátók. Két perccel később ugyancsak egy pontrúgás nyomán már 2–0 volt az állás. A mieink ereje fogytán volt, amit a dunakilitiek jól használtak ki: az utolsó hat percben két újabb találatot értek el,  így a vége nagy vereség lett.

A Győrsövényház május 6-án a sereghajtó Levélt fogadja.