A beziek beleszaladtak a késbe

A Győr-Moson-Sopron III. osztályú megyei labdarúgó-bajnokság mosonmagyaróvár–győri csoportjában, a 21. fordulóban: Győrsövényház–Bezi 12–1. Itt a tudósítás.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁR–GYŐRI CSOPORT

21. forduló, 2019. április 6., 17.00

Győrsövényház – Bezi 12–1 (7–1)

Gólszerzők: Kiss Patrik (14. p., 1–0), Sárközi István (16. p., 2–0), Sárközi István (18. p., 3–0), Kiss Patrik (21. p., 4–0), Horváth Attila (öngól, 25. p., 5–0), Rácz Péter (38. p., 6–0), Bán Krisztián (11-esből, 43. p., 6–1), Hujber Zsolt (11-esből, 45. p., 7–1), Horváth Tamás (56. p., 8–1), Busa Kristóf (70. p., 9–1), Major Zoltán (71. p., 10–1), Hancz László (78. p., 11–1), Fábián Dániel (89. p., 12–1).

Öt tavaszi vereség után a győzelem reményében lépett pályára a Győrsövényház a szomszédvár, egyben sereghajtó Bezi ellen. Az esélyesség szerencsére nem bénította meg a hazai játékosokat, akik mindvégig nagy mezőnyfölényben, időnként tetszetős támadásokat vezetve játszottak a jóval gyengébb játékerőt képviselő vendégek ellen. A gólgyártást Kiss Patrik kezdte meg a 14. percben – a fiatal játékosnak sérülése után ez volt az első találata –, majd a szünetig még hatszor zörgött az ellenfél hálója. A kapus Hujber Zsolt is betalált, 11-esből. (A hálóőr ezenkívül egy büntetőt még ki is hagyott a meccsen.) A vendégek 6–0-nál tudtak szépíteni, szintén büntetőből.

A második játékrészben néha hosszabb gólcsendek is voltak, de még így is öttel nőtt a különbség. A bezieknek ez a 12–1 volt az idei harmadik legnagyobb vereségük a Felpéc elleni 13–0 és a Csikvánd elleni 12–0 után.

Csapatunk 2019. április 13-án, szombaton 17 órakor Ásványrárón lép pályára.