Hat percen múlt a győzelem

A Győrsövényház 5–4-es vereséget szenvedett idegenben a Dunaszigettől a Győr-Moson-Sopron megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában 2019. szeptember 22-én. Itt a tudósítás.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG ÉSZAKI CSOPORT

7. forduló, 2019. szeptember 22., 11.00

Dunasziget – Győrsövényház 5–4 (3–2)

Gólszerzők: Kónyi Norbert (2. p., 1–0), Busa György (7. p., 1–1), Koncz Sándor Roland (17. p., 1–2), Nagy Tibor (31. p., 2–2), Kónyi Norbert (42. p., 3–2), Koncz Sándor Roland (81. p., 3–3), Koncz Sándor Roland (82. p., 3–4), Nagy Roland (84. p., 4–4), Szarka Attila (88. p., 5–4).

Ahogy ebben az idényben több mérkőzésen, most is rosszul kezdte a mérkőzést a csapatunk, hiszen már a 2. percben a hálónkba került a labda egy indítás után. A sokkhatás azonban nem tartott sokáig, bő negyed óra elteltével már átvettük a vezetést Busa György és Koncz Sándor Roland találatával. Az igazi fordulatok azonban csak utána következtek. A hazaiak még az első félidőben megfordították az állást, a 81. és a 82. percben azonban újra sövényházi percek következtek. A slusszpoén azonban nem a miénk volt: a 84. percben egy félpályás lövéssel 4–4-re egyenlítettek a dunaszigetiek, majd két perccel a lefújás előtt egy kontrából a győzelmet is megszerezték.

Ezen a mérkőzésen ült először a Lekics Józsefet váltó Fehér Lénárd edzőként a Győrsövényház kispadján.

A Győrsövényház szeptember 28-án, szombaton 16 órakor a Mosonszentmiklós II-t fogadja a 8. fordulóban.