Elvéreztünk Markotabödögén

A Győrsövényház 4–1-es vereséget szenvedett Markotabödögén a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában 2019. március 9-én. A mérkőzésen három játékosunkat is sérülés miatt kellett lecserélni.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI III. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁR–GYŐRI CSOPORT

17. forduló, 2019. március 9., 15.00

Markotabödöge – Győrsövényház 4–1 (2–1)

Gólszerzők: Sárközi István (19. p., 0–1), Tollár Norbert (26. p., 1–4), Tollár Norbert (44. p., 2–1), Tollár Norbert (60. p., 3–1), Pádár László (61. p., 4–1).

A dobogóra, de akár a bajnoki címre is esélyes Markotabödögére látogatott a 17. fordulóban csapatunk, amely nagyon bátor játékkal kezdte a mérkőzést. Az első 20 percben egy ziccert hagytunk ki, egy kapufát értünk el, majd a 19. percben Sárközi István révén megszereztük a vezetést. Sajnos örömünk nem tartott sokáig, mert a hazaiak a 26. és a 44. percben kontrából elért találatokkal megfordították az állást. A mieinket ekkor már az ág is húzta: Sárközi Istvánt fejbe rúgták, ami miatt a szünetben le kellett cserélni. Németh Krisztián az 54., Majlinger László a 62. percben ugyancsak sérülés következtében kényszerült elhagyni a pályát.

A második félidőben, 2–1-nél még volt lehetősége a Győrsövényháznak az egyenlítésre, majd a Markotabödöge a 60. és a 61. percben eldöntötte a három pont sorsát, és összességében megérdemelt győzelmet aratott. Csapatunk a 18. fordulóban, 2019. március 16-án, szombaton 15 órakor a Győrszemerét fogadja.