Győzelem az alsóházi rangadón

A 14. helyezett Győrsövényház a 16. Levélt fogadta a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában és 5–2-re győzött.

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

25. forduló, 2018. május 6., 17.00
Győrsövényház – Levél 5–2 (2–1)
Gólszerzők: Folkmayer Márton (10. p., 1–0), Németh Martin (15. p., 1–1), Takács Richárd (44. p., 2–1), Fábián Dániel (11-esből, 65. p., 3–1), Ombódi Erik (75. p., 4–1), Takács Richárd (86. p., 5–1), Katlan Károly (88. p., 5–2).

Nyárias melegben kezdődött az alsóházi rangadó, a mieink számára nagyon jól, hiszen már a 10. percben vezettünk: Folkmayer Márton egy mintaszerű beadást fejelt a hálóba. Örömünk sajnos nem atrtott sokáig, a vendégek ugyanis már a 15. percben egyenlíteni tudtak, miután Németh Martin több védőnket kicselezve szerzett gólt. A játékrész hátralévő részében nem túl magas színvonalú játék folyt, amelynek során mi kerültünk többször helyzetbe, de néhányszor kapusunk, Hujber Zsolt bravúrjára is szükség volt. Az újbóli vezetést a lehető legjobbkor, közvetlenül a lefújás előtt sikerült megszereznünk, Takács Richárd szögletből érintés nélkül talált be.

A második félidőben húsz perc kellett ahhoz, hogy megkezdjük a gólgyártást, s akkortól aztán háromszor sikerült megzörgetnünk a hálót. A 65. percben Fábieán Dániel az ellene elkövetett szbaálytalanság miatt megítélt büntetőt értékesítette. Tíz perccel Salamon Dániel Ombódi Eriket ugratta ki ragyogó ütemben, aki köszönte szépen az indítást és a hálóőr föltött a kapuba emelt. A 86. percben Takács Richárd 18 méters bombája vágódott a léc alá. A levélieknek csak némi gyógyírt jelenthetett, hogy a 88. percben 5–2-re kozmetikázták az eredményt.

Csapatunk május 13-án 17 órakor Halásziban lép pályára.

U 19

25. forduló, 2018. május 6., 15.00
Győrsövényház – Levél 10–0 (5–0)
Gólszerzők: Busa Kristóf (7., 31. és 75. p.), Busa György (36., 58., 61. és 84. p.), Gősi Martin (43. és 67. p.), Németh Ervin (56. p.).