A magyar–angol eredménye, csak sajnos fordítva

Az 1954-es Magyarország–Anglia mérkőzést idézte a 16. fordulóból elmaradt, 2018. március 30-án bepótolt Győrsövényház–Kimle találkozó eredménye, csak sajnos a vendégek nyertek 7–1-re.

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

16. forduló, 2018. március 30., 16.00

Győrsövényház – Kimle 1–7 (0–5)

Gólszerzők: Varga Dominik (8. p., 0–1), Döbrönte Gergely (11. p., 0–2), Döbrönte Gergely (17. p., 0–3), Lehoczki Attila (24. p., 0–4), Angyal Szilárd (41. p., 0–5), Angyal Szilárd (62. p., 0–6), Farkas Milán (64. p., 0–7), Salamon Dániel (72. p., 1–7).

A 16. fordulóban a rossz időjárás miatt elmaradt mérkőzés pótlásán a középmezőny elejéhez tartozó Kimle volt a mieink ellenfele. A tabellán 20 pont, ezen a napon, nagypénteken azonban osztálykülönbség volt a két csapat között. A kimleiek bő negyed óra alatt eldöntötték a három pont sorsát: az első két gólt szép bal oldali kombináció, a harmadikat pedig jobb oldalról beívelt szöglet után szerezték. A mieink csak egy 20 méteres életerős lövéssel veszélyeztettek. A vendéhek ráadásul nem elégedtek meg biztos vezetésükkel és szünetig ötre növelték előnyüket.

A második játékrészben látszott, hogy a kimleiek nem ebben a 45 percben akarnak meghalni a pályán, de két találatot így is elértek. A sövényháziak 0–7-nél tudták megszerezni becsületgóljukat. Csapatunk húsvétvasárnap ismét pályára lép hazai pályán, ezúttal a Darnózselit fogadva.